Diğer Projeler
Kızılay AVM
Kızılay Derneği ile imzalanan 23.12.2009 tarihli Yap İşlet Devr... devamı »
Gordion AVM
Ankara Büyük Şehir Belediyesinden kat karşılığı alınan arsa... devamı »
Gordion Residence
Ankara Büyük şehir Belediyesine AVM arsası karşılığı yapıl... devamı »
Çankaya Konut Kuleleri
Ankara Büyük Şehir Belediyesi Şirketi  Portaş A.Ş.den top... devamı »
Portaş Villaları
Ankara Büyük Şehir Belediyesi Şirketi Portaş A.Ş.den ihale ile... devamı »
Atlantis AVM
     
Ankara Büyük Şehir Belediyesi’nden 12.12.2012 tarihinde Adi ortaklık şeklinde ihale ile alınan arsa üzerinde projelendirilmiştir.

Bütün işlerinde işi profesyonel ekiplerle yürütmeyi tercih eden Şirketimiz ve Ortaklarımız ATLANTİS AVM’nin işletmeciliğini konusunda uzman gayrimenkul hizmetlerinde ve yatırım yönetiminde uzmanlaşmış danışmanlık ve profesyonel hizmetler sunan ve  60 ülkede 750 şehirde 30,000’den fazla çalışanı bulunan global bir firma olan Jones Lang Lasalle’ye bırakmışlardır.  Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Batıkent’lilerin; hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri, aralarında Darty, Kipa, Joyland Cinemaximum ve Tekzen’in de bulunduğu 155 yerli ve ulusal markaya ev sahipliği yapıyor. Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde 5500 m2’lik Ankara'nın en büyük ve en geniş konseptine sahip çocuk ve genç eğlence merkezi Joyland, 10 salonlu Cinemaximum sinemaları, 4000 m2’lik bölgenin tek yaşam ve spor merkezi Atlantis Sports Center ve 17.500m2’lik botanik park ve 7.500 m2’lik su oyun havuzlarıyla ziyaretçilerinin göz zevkin ede hitap ediyor. Eğlenirken dinleneceğiniz, dinlenirken alışveriş yapabileceğiniz sanatsal unsurlarla bezenmiş merkezde, Yerel Türkçe Pop kategorisinde en çok dinlenen Atlantis FM ile de sanatı hayatın içine yerleştirip, keyif, eğlence, dinlence, monoray, radyo, sinema ve botanik parkı ile müşterilerin vazgeçemediği sosyal yaşam alanı oluyor.

Atlantis City kompleksi içerisinde bulunan Atlantis Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Atlantis konutları ile aynı kompleks içerisinde bulunan farklı bir projedir. 5 futbol sahası büyüklüğündeki Atlantis AVM'de modadan elektroniğe, kişisel bakımdan sağlık, gıda, beyaz eşya ve yapı markete kadar birçok alternatif bir aradadır. Metro istasyonuna doğrudan bağlı, Türkiye'de ilk defa uygulanan monoray sistemi ile ulaşımın konforlu yolunu sunmaktadır.
Proje Özellikleri
Arsa Alanı
86.755 m²
İnşaat Alanı
247.000 m²
Kiralanabilir Net Alan
35.000 m²
Dükkan Sayısı
110
İşin Süresi
24 ay
İşin Başlama Tarihi
Temmuz 2009
İşin Bitiş Tarihi
Temmuz 2011
Otopark
2000 Araç