Diğer Projeler
Kızılay AVM
Kızılay Derneği ile imzalanan 23.12.2009 tarihli Yap İşlet Devr... devamı »
Gordion AVM
Ankara Büyük Şehir Belediyesinden kat karşılığı alınan arsa... devamı »
Gordion Residence
Ankara Büyük şehir Belediyesine AVM arsası karşılığı yapıl... devamı »
Çankaya Konut Kuleleri
Ankara Büyük Şehir Belediyesi Şirketi  Portaş A.Ş.den top... devamı »
Portaş Villaları
Ankara Büyük Şehir Belediyesi Şirketi Portaş A.Ş.den ihale ile... devamı »
Kızılay AVM
     
Kızılay Derneği ile imzalanan 23.12.2009 tarihli Yap İşlet Devret Sözleşmesi kapsamında, 25 yıl süre ile işletilmesi şartıyla yapılmıştır.

 Bu iş için ortaklarımızla A.Ş. kurulmuş olup, sermayesinin  % 37,5’i  Şirketimize  aittir.

Bütün işlerinde işi profesyonel ekiplerle yürütmeyi tercih eden Şirketimiz ve Ortaklarımız KIZILAY AVM’nin işletmeciliğini konusunda uzman ; 1986 yılında Avrupa’da faaliyetlerine başlayan ve 19 yıldır da ülkemizde alışveriş merkezleri ve ticari gayrimenkul projeleri için kiralama ve yönetim hizmetlerinin yanı sıra yatırım, proje geliştirme danışmanlığı sunan CEFİC ile çalışılmaktadır.

Kızılay'a yeniden hayat veren alışveriş merkezi, 20 bin metrekare alana sahip. Mimarisiyle dikkat çeken alışveriş merkezi, güneş ışığını içeri alan dev cam kubbesi ve cam tavanları ile ferah alışveriş imkanı sunuyor.

Kızılay Alışveriş Merkezi’nde aralarında birçok büyük markanın da bulunduğu 120 mağaza yer alıyor. Çocuk oyun alanları, eğlence merkezleri ve lazer arenasıyla Kızılay'ın buluşma noktası olan alışveriş merkezi, 300 araçlık otoparkı ile de otopark sorununa yeni bir alternatif sunuyor.

Şehrin merkezi olan Kızılay'da bulunan Kızılay AVM, yapısı ve konumu bakımından Ankara'nın yeni gözde alışveriş merkezi durumundadır. Ferah yemek alanları, mağazaları ve kapalı otoparkı ile tarz yaratan Kızılay AVM Ankara'nın yükselen bir değeridir.

Proje Özellikleri
Yer
Kızılay - ANKARA
Renkyol A.Ş. Hisse Oranı
%50
Toplam Kiralanabilir Alan
24.309 m²
Kiralanmış Alan
22.110 m²
Kiraya Verilecek Alan
2.199 m²