Haberler & Duyurular
Atlantis City Projesi Tamamlandı
Ankara Batıkent bölgesinde konut ve alışveriş merkezinin beraber yer aldığı Atlantis City; iki etaplı planlanmış, 8 adet yüksek katlı blok ve toplam 784 ... devamı »
Renkyol’un Vazgeçilmez Değerleri ve Gücü
   Kurumsal kültür değerler üzerine inşa edilir. Bu bağlamda ortak akıl ile üretmek, paylaşarak büyümek, tüm ilişkilerimizde adil olmak ve değerlerimiz ışığında hayata anlam katmak Renkyol’un vazgeçilmezleri arasındadır.

   Yönetim Kurulu’ndan ofis çalışanlarına kadar Renkyol, gücünü üreterek yaşama değer katma tutkusundan alır ve kurumsal yapısıyla enerjisini tüm çözüm ortaklarına yayar.

   Heyecan ve enerjimiz, gelişime ve sektörel yeniliklere her zaman açık olmamızı sağlamaktadır.
Renkyol'un Vizyonu
   Yenilikçi bakış açısıyla ülkemize ve insanlarımıza hizmet eden, ortak aklın ürettiği fikirlerle gelecek nesillere yeni yollar açan, istikrar ve sisteme dayalı çalışmayla yakın gelecekte inşaat sektöründeki başarılarını farklı sektörlere de taşıyan, Türkiye'yi başarıyla temsil eden bir dünya markası olmaktır.
Renkyol'un Misyonu
   Sektörel değişim ve gelişimlere öncülük etmek, farklılığı; kalite, güven ve her daim daha iyiyi hedefleyen enerjimizle birleştirerek Renkyol imzasını gurur duyarak atacağımız projeler üretmek ve yaşama değer katmaktır.
Yönetim Kurulu
Bülent SUNGUR                     Fikret SUNGUR
Yönetim Kurulu Başkanı        Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı